Ana SayfaHakkımızda
Network Gates ABD Illinois merkezli; başta ABD, Avrupa ülkeleri ve Çin olmak üzere 7 farklı ülkede faaliyet gösteren uluslararası e-ticaret ve e-ticaret danışmanlık şirketidir.

Sektördeki geniş tecrübemiz, deneyimli e-ticaret uzmanlarımız ve yeni nesil e-ticaret modelimiz ile öne çıkıyoruz. Ayrıca, Illinois-Chicago merkezli 6.000 metrekarelik alan üzerine kurulu fulfillment merkezimiz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin öncelikli tercihi olan, ürün ve hizmet çeşitliliği en yüksek, kaliteli ve hızlı hizmet sunan bir şirket olmayı hedefliyoruz.

ShipItSellIt olarak, değerli müşterilerimizin markalarına uluslararası e-ticaret pazarlarında değer katmayı ilke ediniyoruz. Özel anahtar teslim çözümlerimizle global ticaret yolculuğunuzda sizin en büyük destekçiniz olmayı amaçlıyoruz.

Fulfillment merkezimizdeki geniş kapasitemiz ve optimize edilmiş lojistik süreçlerimiz sayesinde, ürünlerinizin depolanması, paketlenmesi ve hızlı bir şekilde sevk edilmesi konusunda güvence veriyoruz. Kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Sizin büyümeniz bizim önceliğimizdir. ShipItSellIt olarak, etkili bir işbirliği ve uzun vadeli bir ilişki inşa etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. İşinizi daha da ileriye taşımak için bize katılın ve global ticaret yolculuğunuzda başarıya ulaşmanıza yardımcı olalım.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Esnek Depolama Süreleri: İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun esnek depolama süreleri sunarak, stoklarınızı istediğiniz süre boyunca güvenle saklamanızı sağlıyoruz. Bu sayede iş süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ücretler: Ekonomik fiyatlandırma politikamız sayesinde, maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz. Sürdürülebilir bir iş ortaklığı için uygun ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Kargo Firmalarına Yakın Konumumuz: Stratejik olarak seçtiğimiz depolama merkezi, kargo firmalarına yakın olması sayesinde hızlı ve güvenilir sevkiyat imkanı sunarız. Müşterilerinize zamanında teslimat yapmanıza yardımcı oluruz.

Hızlı Müşteri Hizmetleri Desteği: İhtiyaçlarınıza hızlı cevap veren müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir sorun veya talep durumunda size anında destek sağlar. Memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Kolay Stok ve Diğer İşlem Takipleri: Gelişmiş izleme ve raporlama sistemlerimizle stoklarınızı kolayca takip etmenize olanak tanırız. Bu sayede işletmenizi daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı oluruz.

Bütün bu özelliklerle, depo hizmetleri konusunda size güvenilir ve profesyonel bir çözüm ortağı olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizin için en uygun depolama çözümlerini sunmak için her zaman buradayız.

Hizmetler

SSS

Sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz.
İncele
Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Sizi arayalım